Eksperci w produkcji przepływomierzy cieczy oraz urządzeń do pomiaru poziomu
Infolinia: Pon - Pt od 7:00 do 15:30
+48 32 302 90 52+48 32 301 70 35+48 602 179 979+48 600 053 833
Nasze przedsiębiorstwo powstało w maju 2013 roku. Jesteśmy zatem nową firmą na polskim rynku, ale poprzez ludzi którzy ją stworzyli, możemy poszczycić się ponad 40-to letnim doświadczeniem w zarządzaniu firmą i ponad 20-to letnim doświadczeniem w produkcji aparatury kontrolno pomiarowej, a w szczególności w produkcji przepływomierzy elektromagnetycznych.

Osoby tworzące i działające w naszej firmie - Andrzej Wowkostryl i Zdzisław Krzysztof Walotek - znane są w branży od ponad 30-tu lat na rynku krajowym oraz za granicą.


Cały świat się zmienia, a więc i my postanowiliśmy coś zmienić w swoim życiu i opracować nową konstrukcję przepływomierza elektromagnetycznego, który będzie najnowocześniejszym urządzeniem na rynku i najbardziej przyjaznym w jego obsłudze, spełniając wymagania XXI wieku. Powołując do działalności naszą firmę, rozpoczynamy tym samym sprzedaż tych urządzeń, mając nadzieję, że zdobędą one wysokie uznanie i zadowolenie wśród naszych Klientów, przy zachowaniu możliwie najniższych kosztów zakupu.

Produkujemy i sprzedajemy również przepływomierze ultradźwiękowe, zwężki pomiarowe oraz ultradźwiękowe i radarowe urządzenie do pomiarów poziomu cieczy i materiałów sypkich oraz pływakowe sygnalizatory (regulatory) poziomu cieczy (równiż w wersji EX).

Świat wokół nas zmienia się bardzo dynamicznie. Zmiany klimatyczne, demograficzne, globalizacja gospodarki, światowe kryzysy ekonomczne, określiły ponownie wymagania wobec przedsiębiorstw.

Chcemy i musimy dostosować się do tych zmian, tworząc nową wizję chęci bycia pierwszymi na drodze efektywności, produktywności oraz innowacyjności stosowanych rozwiązań. Chcemy zmieniać i odkrywać nowe obszary działania, znajdować nowe rynki zbytu, tworzyć nieszablonowe myślenie, schodzić z utartych szlaków, podejmować w tych działaniach osobiste ryzyko i stawiać czoło ewentualnym trudnościom. Chcemy być długofalowym partnerem naszych Klientów, stać się ważną częścią rynku. Nie nastawiamy się na szybki zysk lecz na to, aby podtrzymywać stałe więzi z Klientem, którego potrzeby będą dla nas zawsze priorytetem.

Działamy na rynku polskim, a więc każdy jego uczestnik, czy to mała firma czy wielki koncern, może być pewien naszego pełnego zaangażowania w rozwiązanie jego problemów.

Dla zadowolenia naszych Klientów oferujemy technologie oparte na najnowszych osiągnięciach myśli technicznej i nie dotyczy to tylko naszej oferty produktowej, ale również sposobu podejścia do Klienta i rozwiązań spełniających oczekiwane rezultaty.

Zapewniamy również usługi serwisowania i utrzymania żywotności naszych produktów i działań. Nasze kompetencję są bardzo duże, a przez kompleksową obsługę możemy zapewnić, że współpraca z nami gwarantuje wspólny sukces.

Przy wszelkich naszych działaniach gwarantujemy odpowiedzialność, doskonałość, innowacyjność. Wartości te określają kim jesteśmy, jacy będziemy i co zamierzamy robić w naszej działalności.


Zapraszamy zatem do współpracy.

 

Zapytaj
o ofertę

Potrzebujesz dodatkowych wyjaśniń, wypełnij formularz podając swoje dane...
Dowiedz się więcej